» » Strona 10

Icecream Screen Recorder Pro 4.95 [Multilingual] [PL] [Aktywator]

  Dodane: 25-11-2017, 02:35
nanśrednia
Icecream Screen Recorder to program do wykonywania zrzutów ekranu lub nagrywania filmów z wybranych obszarów pulpitu. Cechuje się wygodnym sterowaniem, które może wykorzystywać skróty klawiaturowe, możliwością zaprogramowania niektórych akcji nagrywania z wyprzedzeniem czasowym oraz opcją rysowania podczas rejestrowania filmu. Nie bez znaczenia, szczególnie dla początkujących użytkowników, pozostaje prosta obsługa oraz przyjazny dla oka interfejs, który nawiązuje do stylu znanego z najnowszych systemów operacyjnych.


Aby wykorzystać możliwości programu, wystarczy go uruchomić, a następnie z głównego wyświetlonego okna, wybrać tę funkcję, którą jesteśmy zainteresowani: rejestracją nagrania wideo, bądź pojedynczego zrzutu ekranowego. W obydwu przypadkach na początku poproszeni zostaniemy o zaznaczenie myszą obszaru na ekranie, który ma zostać zarejestrowany. Gdy wybierzemy nagrywanie filmu, możemy na tym etapie wykorzystać kilka dostępnych typowych rozdzielczości lub samemu skorygować wymiar edytując wartości liczbowe szerokości oraz wysokości w pikselach. W każdym trybie dostępny jest panel rysowania, dzięki któremu możemy tworzyć adnotacje i zaznaczać ważniejsze fragmenty na nagraniu lub zdjęciu pulpitu.

Zarejestrowane treści od razu zapisywane są na dysku i dostępne są do dalszego wykorzystania. W przypadku pojedynczych zrzutów, użytkownik ma dodatkowo możliwość natychmiastowego przesłania zdjęcia na serwer producenta, by podzielić się nim z przyjaciółmi linkiem lub opublikować na jednym z kilku obsługiwanych portali społecznościowych.

Sidify Music Converter 1.1.6 [Multilingual] [ENG] [Patch]

  Dodane: 25-11-2017, 02:31
nanśrednia
Sidify Music Converter Professional to narzędzie do pobierania utworów muzycznych bezpośrednio z usługi Spotify lub serwisu YouTube.Przechwytywane utwory ze Spotify moga być przekonwertowanie do formatu MP3, AAC, WAV lub FLAC. Oprócz tego istnieje również możliwość pobrania tagów ID oraz nagranie utworów na krążek CD.

Incomedia WebSite X5 Professional 13.1.6.19 [Multilingual] [PL] [KeyGen]

  Dodane: 25-11-2017, 02:23
nanśrednia
WebSite X5 Evolution to najbardziej rozbudowana edycja bardzo prostego w obsłudze narzędzia, pozwalającego tworzyć nie tyle proste strony WWW, co również sklepy internetowe oraz blogi. Nie wymaga ono od użytkownika znajomości oprogramowania graficznego, a nawet języka HTML.


Narzędzie w odróżnieniu od konkurencyjnych rozwiązań tego typu nie oferuje jedynie technologii WYSIWYG, a tworzenie strony internetowej od podstaw odbywa się pośrednictwem wbudowanego kreatora. Prowadzi on użytkownika \"krok-po-kroku\" przez 5 etapów, pozwalających w zasadzie niemalże wyklikać myszką wyjściową witrynę. Do dyspozycji użytkownika oddano kilka ciekawych szablonów graficznych, które mogą być wykorzystane we własnym projekcie. Każdy z nich dostępny jest w różnych wersjach kolorystycznych.

Pracę z wspomnianym kreatorem rozpoczynamy od utworzenia nowego projektu. WebSite X5 Evolution pozwala również na pracę z istniejącymi już projektami. Kolejny etap to podanie podstawowych informacji o witrynie, tj. jej tytuł, autora, adres URL, krótki opis, słowa kluczowe, język treści oraz ikonkę, która wyświetlana w przeglądarce internetowej. W tym kroku wybrać należy wzorzec graficzny, jego styl oraz typ menu (poziome lub pionowe). Następnie przechodzimy do planowania witryny, w którym tworzymy mapę witryny - innymi słowy generujemy kolejne podstrony oraz poziomy (maksymalnie może ich być 9) i definiujemy ich nazwy. Proces uzupełniania zawartości poszczególnych stron opiera się na przeciągnięciu myszką typu obiektu i umieszczenie go w jednej z komórek strony, czyli miejscu, gdzie ma zostać wyświetlony. Użytkownik skorzystać może z takich obiektów jak tekst, obraz, animacja Flash, filmy i dźwięk, tabele, galerie z grafiką, formularze e-mail, listy produktów i inne.

Ostatni etap projektowania strony WWW to konfiguracja bardziej zaawansowanych ustawień dotyczących menu głównego, stylów większości elementów strony (czcionek itp.), reklam, strony wstępnej, kanałów RSS, bloga oraz sklepu i uprawnień dostępu. Gotowy projekt strony opublikowany może być bezpośrednio z poziomu programu w Internecie lub zapisany na lokalnym dysku twardym.

Zoner Photo Studio X 19.1709.2.38 [Multilingual] [ENG]

  Dodane: 25-11-2017, 02:16
nanśrednia
Zoner Photo Studio to przeglądarka plików graficznych urozmaicona o wiele narzędzi umożliwiających szybką edycję zdjęć fotograficznych.


Wśród nich znajdziemy między innymi przewodnik dla fotografii panoramicznej umożliwiający stworzenie zdjęcia panoramicznego z kilku poszczególnych obrazów oraz funkcję do realizacji obrazów w pseudo-3D (anaglify). Wiele wbudowanych filtrów i gotowych efektów specjalnych umożliwia w łatwy sposób przerobienie obrazów w grafiki nie do poznania.

Narzędzia takie jak żelazko, wypełnienie czy pędzel zapewniają precyzyjny retusz fotografii. Żelazko używane jest do opracowania delikatnych detali, na przykład zdjęcie portretowe. Wypełnienie jest stosowane do wypełnienia powierzchni tym samym odcieniem koloru, natomiast Pędzel do lokalnego kolorowania.

Blue-Cloner - Blue-Cloner Diamond 6.90 Build 734 [ENG] [Crack]

  Dodane: 25-11-2017, 02:07
nanśrednia
Blue-Cloner to rozbudowane oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych danych zapisanych na nośnikach Blu-Ray. Pozwala na kopiowanie danych na płyty Blu-Ray, DVD, AVCHD lub na dysk twardy komputera.


Opisywany program umożliwia konwertowanie plików zapisanych na płycie Blu-Ray do formatu DVD-5/9, folderów, obrazów ISO, a także – rzecz jasna – umożliwia stworzenie kopii 1:1 dowolnego nośnika. Wszystko oczywiście bez utraty jakości. Dodatkowo pliki dostępne na dysku twardym komputera możemy nagrać na dowolny nośnik Blu-Ray, o ile rzecz jasna posiadamy odpowiedni napęd.

Blue-Cloner zawiera dwa rodzaje interfejsu: ekspresowy i zaawansowany. Pierwszy adresowany jest do użytkowników, którzy chcą skopiować płytę za pomocą jednego kliknięcia, natomiast drugi wyposażono w szereg zaawansowanych opcji – oczywiście w tym przypadku operacja trwa znacznie dłużej, bowiem trzeba poświęcić czas na skonfigurowanie rozmaitych ustawień.

Warto dodać, że przy kopiowaniu filmu Blu-Ray za pomocą Blue-Cloner możemy pominąć wszystkie zbędne funkcje (np. menu tytułowe), umieszczając na płycie jedynie sam plik wideo bez utraty jakości. Dodatkowo jeśli nie posiadamy 50-GB płyty, istnieje opcja podzielenie obrazu na dwa mniejsze, po 25 GB każdy.

Blue-Cloner świetnie radzi sobie z wszelakimi zabezpieczeniami, dzięki czemu skopiujemy każdy chroniony nośnik. Do przeprowadzenia tej operacji nie wymaga żadnych wtyczek, sterowników bądź dodatkowych narzędzi. W przypadku tworzenia kopii zapasowych konieczne jest jednak połączenie z Internetem.

Ant Download Manager Pro 1.6.1 Build 43697 [Multilingual] [PL] [Patch]

  Dodane: 25-11-2017, 01:51
nanśrednia
Ant Download Manager (AntDM) to menadżer do pobierania plików oraz materiałów wideo z internetu.

Podczas pobierania plików, aplikacja dzieli je na poszczególne części (na wiele wątków) i tym samym zwiększa prędkość transferu danych. Ant Download Manager pobiera pliki z maksymalną przepustowością oraz wznawia przerwane połączenie podczas pobierania danych z internetu. Oprogramowanie integruje się z przeglądarkami internetowymi i ułatwia pobieranie różnych treści z sieci. Oprócz pobierania standardowych plików, umożliwia również pobieranie utworów i materiałów wideo z takich serwisów jak YouTube.
Ant Download Manager posiada prosty interfejs, w którym możemy w przyjemny sposób zarządzać pobraną zawartością. AntDM obsługuje protokoły jak HTTPS oraz serwery FTP. W jego opcjach można dostosować prędkość pobierania danych, ustawić ilość aktywnych pobieranych plików oraz skonfigurować rozmiar buforu.
Ant Download Manager to interesująca alternatywa dla takich programów jak Internet Download Manager czy EagleGet.

Tipard DVD Ripper Platinum 7.3.20 [Multilingual] [ENG] [Patch]

  Dodane: 25-11-2017, 01:47
nanśrednia
Tipard DVD Ripper to funkcjonalna aplikacja do rippowania i konwersji filmów na płytach DVD, która pomoże nam w łatwy sposób przenieść film z płytki do postaci plików, które następnie bez problemów odtworzymy na komputerze bądź urządzeniach przenośnych. Aplikacja ta została wyposażone we wsparcie dla wielu popularnych formatów zapisu plików wideo i audio, wśród których wymienić można chociażby MP4, AVI, WMV, FLV, MKV, MPEG-1, MPEG-2, 3GP, 3GPP, VOB, DivX, MOV, HD H.264, HD AVI, HD MPG, HD TS, HD WMV, MP3, M4A, AAC, AC3, AIFF, AMR, AU, FLAC, MP2, OGG, WAV, WMA, itd.


Tipard DVD Ripper, jak każda aplikacja tego typu, posiada również szereg opcji pozwalających na edycję i poprawianie materiału filmowego. Z pomocą programu możemy dzielić lub przycinać filmy, a także dostosowywać takie ustawienia jak jasność, kontrast, nasycenie czy opcje przeplotu.
Producent chwali się również, że w najnowszej wersji Tipard DVD Ripper zaimplementowano wsparcie dla technologii NVIDIA® CUDA™ oraz AMD APP Acceleration, a także obsługę procesorów wielordzeniowych. W rezultacie aplikacja potrafi jeszcze szybciej wykonywać wszelkie czynności związane ze zgrywaniem oraz przetwarzaniem plików wideo.
Producent zaleca uruchamianie programu na komputerze z procesorem o częstotliwości nie mniejszej niż 800MHz oraz posiadającym co najmniej 512 MB pamięci RAM.

ReviverSoft PC Reviver 3.0.0.40 [x86] [x64] [Multilingual] [ENG] [Crack]

  Dodane: 24-11-2017, 22:03
nanśrednia
PC Reviver to narzędzie troszczące się o prawidłowe i wydajne działanie systemu operacyjnego. Program oferuje kilka modułów, które pełnią m.in. funkcje naprawcze, aktualizacyjne, optymalizacyjne, informacyjne oraz zabezpieczające. Wersja Free aplikacji ma zablokowane opcje związane z naprawą i aktualizacjami, nadal można jednak skorzystać np. z wyszukiwania plików-śmieci, błędów w rejestrze lub nieaktualnych sterowników.


Moduły i główne możliwości narzędzia:

• moduł Repair - program wykrywa nieaktualne sterowniki, błędne wpisy w rejestrze, zbędne pliki-śmieci oraz aktualizacje Windows oczekujące na zainstalowanie, po czym pozwala na usunięcie nieprawidłowości i przeprowadzenie aktualizacji, możliwe jest ustawienie głębokości skanowania rejestru oraz wykluczenie wybranych wpisów czy sterowników z analizy naprawczej.
• Maintain – uzyskiwanie informacji o błędach Windows na podstawie wiadomości systemowych pojawiających się np. na blue screenach, tworzenie kopii zapasowej sterowników (wszystkich lub wybranych), ustawianie programów domyślnych dla określonych rozszerzeń plików, zapoznawanie się z informacjami online dotyczącymi procesów, defragmentacja rejestru, zarządzanie automatycznym uruchamianiem programów startujących wraz z Windows, deinstalator aplikacji, szczegółowe informacje o systemie i podzespołach komputera (podsumowanie systemu, procesor, płyta główna, pamięć RAM, karty graficzne, dyski twarde, procesy i usługi),
• narzędzie automatycznie tworzy backup rejestru przed naprawą błędów w rejestrze lub jego defragmentacją,
• moduł Restore – przywracanie rejestru i sterowników z kopii zapasowych wykonanych za pomocą programu,
• Community – szybkie pytania i odpowiedzi do/od społeczności skupionej wokół narzędzia oraz przedstawicieli działu wsparcia programu,
• Alerts – rozmaite powiadomienia od producenta, np. promocje, informacje o konieczności rejestracji itp.
• dostęp do funkcji PC Reviver Free jest możliwy również poprzez ikonkę aplikacji umieszczoną w obszarze powiadomień.

Interfejs graficzny programu wygląda bardzo przyzwoicie i nowocześnie (dostosowano go do stylu Windows 8), wszystkie opcje są łatwo dostępne i czytelne. Obsługa narzędzia jest na tyle prosta, że mniej doświadczony użytkownik nie powinien mieć z nią żadnych kłopotów. Gdyby niektóre funkcje okazały się jednak zbyt wymagające, można skorzystać z porad zawartych w FAQ aplikacji, udostępnianym w dziale Supportu na stronie producenta.

Ashampoo Music Studio 7.0.1.6 [Multilingual] [PL] [Crack]

  Dodane: 24-11-2017, 21:47
nanśrednia
Ashampoo Music Studio to narzędzie, umożliwiające kompleksowe zarządzanie multimediami w systemie Windows. Z jego pomocą zgramy z płyt audio ulubione piosenki, dokonamy podstawowej obróbki dźwięku, stworzymy okładki dla naszych krążków lub zmiksujemy ze sobą wskazane utwory.


Podobnie jak w przypadku pozostałych produktów firmy Ashampoo program ten oferuje miły dla oka interfejs graficzny, w którym poszczególne funkcje dostępne są z poziomu specjalnych modułów. Znajdziemy wśród nich takie, które pozwolą nam szybko i wygodnie zapisać na lokalnym dysku pliki MP3 z ścieżką dźwiękową płyty Audio CD, wypalić na nośniku kompilacje z muzyką w formacie MP3, WMA lub różnymi innymi, zarejestrować dźwięk przy użyciu mikrofonu lub każdego urządzenia podłączonego do komputera przez port line-in, modyfikować i konwertować muzykę, a także miksować ze sobą wiele utworów oraz zgrywać ścieżkę dźwiękową z filmów.

Ashampoo Music Studio wyposażony został dodatkowo w narzędzie do organizacji multimediów z funkcją automatycznego przenoszenia plików i zmiany ich nazw, a także kreowania okładek dla naszych ulubionych albumów. W przypadku tego ostatniego do dyspozycji użytkownika pozostaje wiele różnych formatów okładek. Możliwe jest również definiowanie własnych rozmiarów okładek, formatów papieru do ich wydruku itp.

DVDFab 10.0.5.7 [Multilingual] [PL] [Crack]

  Dodane: 24-11-2017, 21:35
nanśrednia
DVDFab to zaawansowany program przeznaczony do kopiowania, konwertowania i nagrywania płyt DVD oraz Blu-ray.

Wśród najważniejszych cech programu należy wymienić możliwość konwersji DVD bezpośrednio do formatów mobilnych (Generic, iPod, PSP, ZUNE, NDS, Xbox 360, PS3, Cell Phone, PVP i PDA), kopiowanie DVD do DVD i Blu-ray do Blu-ray, opcję wycinania niepotrzebnych elementów z płyt DVD, dzielenia i łączenia filmów/scen czy usuwania zabezpieczeń CSS, RC, RCE, APS, UOPs, ARccOS, RipGuard, FluxDVD, CORE X2 itp. Tworzone kopii zapasowe mogą być zapisane na nośnikach DVD+R/RW, DVD-R/RW, DVD+R DL, DVD-R DL). Dodatkowo program radzi sobie również z przenoszeniem części danych znajdujących się na zniszczonym nośniku DVD.