» » Strona 23

Adobe Photoshop Elements & Premiere Elements 15.0 [Multilingual] [Crack] [PL]

  Dodane: 15-10-2016, 18:47
nanśrednia
Adobe Photoshop Elements & Premiere Elements 15.0 Multilingual | 3.78 GB

Adobe Photoshop Elements & Premiere Elements 15 PL – zestaw od najbardziej renomowanego producenta, zawierający wszystko, czego potrzebujesz do hobbystycznej obróbki zdjęć i filmów.

Programy przydadzą się także w każdym biurze, w którym pracuje się z plikami graficznymi i plikami wideo, a gdzie zakup programów Adobe Photoshop oraz Adobe Premiere jest zbyt kosztowny.

Dzięki Photoshop Elements każdy ma możliwość poddania obróbce zdjęć i skorygowania ich podstawowych parametrów, takich jak ostrość, jasność, kontrast, nasycenie i równowaga barw. W razie potrzeby może też posłużyć się zaawansowanymi filtrami, które tylko nieznacznie różnią się od tych zaimplementowanych w Adobe Photoshop.

Premiere Elements umożliwia użytkownikom tworzenie atrakcyjnych filmów z wykorzystaniem efektów przejść, projektowania pokazów slajdów, łączenia zdjęć z filmami, dodawania napisów tytułowych, motywów i podkładów muzycznych, podkreślających charakter filmu.

Program doskonale nadaje się zarówno do tworzenia bezcennych, multimedialnych rodzinnych pamiątek, jak i zaawansowanych prezentacji, które okażą się niezbędne podczas biznesowych spotkań.

Oba programy umożliwiają błyskawiczne dzielenie się treściami z rodziną i przyjaciółmi za pomocą serwisów społecznościowych, takich jak Facebook, Twitter, YouTube, czy Vimeo.

Dzięki temu już po chwili od zakończenia pracy z multimediami można się nimi pochwalić pokaźnej grupie odbiorców, a następnie cieszyć pozytywnymi opiniami na ich temat.

Ponieważ Adobe Photoshop Elements posiada interfejs bliźniaczo podobny do „pełnego” Photoshopa, a Adobe Premiere Elements prezentuje się niemal identycznie, jak Adobe Premiere, „przesiadka” z mniej zaawansowanych na w pełni profesjonalne wersje programów nie powinna nastręczyć problemów nikomu, kto postanowi na poważnie zająć się grafiką i wideo.

Adobe Photoshop Elements i Adobe Premiere Elements – kompletne rozwiązanie do podstawowej obróbki grafiki i wideo od najbardziej renomowanego producenta oprogramowania na świecie.

Sony Sound Forge Pro 11.0 Build 293 + [Keygen] + [Spolszczenie]

  Dodane: 15-10-2016, 18:28
3.0średnia
Sound Forge Pro to narzędzie zapewniające producentom i edytorom dźwięku (audio) całkowitą kontrolę nad wszystkimi aspektami edycji dźwięku i masteringu.

Z nową, precyzyjną pracą opartą na edycji zdarzeń, zintegrowanym nagrywaniem CD w trybie DAO, profesjonalnymi narzędziami do redukcji szumów oraz nieskazitelnym dźwiękiem rozciąganym w czasie Sound Forge Pro jest wielofunkcyjnym zestawem do produkcji do profesjonalnego nagrywania i masteringu, kreacji i naprawy dźwięku, a także do tworzenia płyt CD w standardzie Red Book.

WinAVI Video Converter v8.0 + [Key] + [Spolszczenie]

  Dodane: 15-10-2016, 18:22
nanśrednia
WinAVI Video Converter to narzędzie pozwalające zmianę oraz konwersje formatów plików video. Program służy przede wszystkim do konwersji formatu AVI do innych formatów video. Potrafi zamienić plik AVI na DVD/MPEG/MPG/VCD. Dodatkowo pozwala na konwersję między wymienionymi formatami.

Kolejną zaletą programu jest możliwość nagrywania płyt bezpośrednio z tej aplikacji. Gotowe filmy można nagrać jako: DVD/Mini-DVD/VCD/SVCD. Aplikacja obsługuje dźwięk przestrzenny AC3 5.1.

MAGIX Sound Forge Audio Studio 10.0 Build 283 [Multi] [PL] + [KeyGen]

  Dodane: 31-08-2016, 02:13
3.0średnia
MAGIX Sound Forge Audio Studio 10.0 Build 283 Multilingual [PL] | 151.99 MB

Sound Forge Audio Studio 10 to aplikacja przeznaczona do amatorskich lub półprofesjonalnych zastosowań, odmiana jednego z najbardziej cenionych, wręcz legendarnych, profesjonalnych programów do przechwytywania, cyfrowej edycji i obróbki dźwięku. Program oferuje wiele rozbudowanych możliwości zapożyczonych ze swojego uznanego pierwowzoru, co przy jego dużo niższej cenie, bardzo podnosi atrakcyjność.

Dostępnych jest m.in. wiele efektów audio - zanikanie, wybrzmiewanie ścieżek, balans poziomów, funkcja łagodnych przejść, można także eliminować trzaski, zadrapania, i innego rodzaju szum. Najnowsza wersja wyposażona jest m.in. w interaktywne lekcje - samouczki pozwalające na zapoznanie się z możliwościami programu. Pozwala także na obsługę ozszerzeń w formacie DirectX i VST, sterowników ASIO, formatu SWF oraz posiada w pełni konfigurownywalny interfejs. Sound Forge Audio Studio 10 oferuje nowe ulepszenia interfejsu zawierające pływające dokujące okna, zwiększony maksymalny bitrate dźwięku oraz ulepszone narzędzie poprawy jakości z płyt winylowych pozwalają użytkownikowi nagrywać, edytować i przeprowadzić mastering dźwięku na profesjonalnym poziomie. Ponadto aplikacja została zaopatrzona w możliwość przygotowania plików do urządzeń takich jak PSP, iPod, iPhone oraz zapis na płytach CD lub tworzenie plików do wykorzystania na stronach internetowych.

Ashampoo Burning Studio v16.0.7.16 Final [MULTI] [PL] + [Crack DLL]

  Dodane: 30-08-2016, 01:25
nanśrednia
Ashampoo Burning Studio to kompleksowy pakiet narzędzi do nagrywania danych - od plików i folderów po wideo w wybranym formacie. Oprogramowanie zawiera 9 podstawowych sekcji, które odpowiedzialne są na różne operacje na płytach CD/DVD oraz Blu-ray. Najnowsza odsłona produktu niesie ze sobą wiele istotnych usprawnień. Nacisk położono na kwestię bezpieczeństwa, bowiem zintegrowano moduł szyfrujący nośnik, co pozwoli uchronić nasze prywatne dane przed dostępem osób trzecich. Nie zabrakło także funkcji automatycznego znajdowania najlepszych okładek ścieżek czy narzędzia do wykonywania kopii zapasowych. Wspierane są wszystkie urządzenia w tym te wyposażone w Androida czy iOS. Poprawek doczekał się również interfejs użytkownika, który stał się bardziej ergonomiczny i dodano strukturę drzewa zapewniającą całościowy widok na strukturę folderów.

Ashampoo Burning Studio posiada czytelny interfejs. W oknie głównym znajdują się poszczególne zakładki w których istnieje możliwość nagrywania różnych danych. Zaletą programu jest jego prostota, użytkownik wybiera rodzaj danych jakie chce nagrać, a następnie wskazuje pliki lub foldery z dysku. Obsługa jest bardzo zbliżona do popularnego Nero Express.

MAGIX Vegas Pro 13.0 Build 543 [x64] [Multilingual] [ENG]

  Dodane: 29-08-2016, 21:39
4.0średnia
MAGIX Vegas Pro 13.0 Build 543 Multilingual (x64) | 396.8 MB

Sony Vegas Pro jest jednym z najpopularniejszych i zarazem najlepszych edytorów multimedialnym dostępnym na rynku. Oferuje w pełni intuicyjne i zintegrowane środowisko do tworzenia i edycji treści audio lub wideo.
Sony Vegas Pro pozwala edytować każdy dowolny materiał wideo zapisany w różnych formatach SD, HD, a nawet w 3D. Oprogramowanie może służyć również do edycji plików muzycznych oraz tworzenia nowoczesnych płyt Blu-ray. Sony Vegas wspiera 64-bitowe systemy i filmy 4K Ultra HD w rozdzielczości 4096x4096.

Oprócz tego, edytor obsługę technologię NVIDIA 3D Vision i narzędzia do stabilizacji obrazu, tworzenia płyt CD, kodowania wieloformatowego i nagrywania Blu-ray z osi czasu. Kolejną przydatną funkcją jest Sync Link, pozwalająca na filtrowanie szablonów i synchronizację zdarzeń na osi czasu. Od edycji filmów i miksowania dźwięków poprzez wieloformatowe kodowanie aż do projektowania i authoringu – wszystkie te wymienione czynności oferują efektywny i zintegrowany standard pracy dla profesjonalistów.

Sony Vegas Pro charakteryzuje się również nowoczesnym silnikiem renderującym, wyróżniający się szybkim i bezpiecznym przetwarzaniem materiałów audio/wideo i pełną obsługą akceleracji sprzętowej GPU. Pozostałe zalety programu to kodowanie bezpośrednio do Dolby Digital surround przy użyciu profesjonalnego kodera AC-3, import, edycja i eksport wysokiej jakości plików audio 24-bit – 192 kHz i obsługą kamer DV, HDV oraz XDCAM.

MAGIX Movie Studio Platinum 13.0 Build 960 [x64] [Multi] [PL] + [KeyGen]

  Dodane: 29-08-2016, 21:29
nanśrednia
MAGIX Movie Studio Platinum 13.0 Build 960 Multilingual [PL] (x64) | 469.34 MB

Sony Movie Studio 13 to profesjonalny pakiet do obróbki wideo pozwalający tworzenie niesamowite filmy za pomocą przejść, tytułów i efektów.
Gotowe filmy można przesyłać do serwisów YouTube i Facebook bez wychodzenia z aplikacji. Edytor wideo w nowej wersji został dostosowany do interfejsu dotykowego. Program pozwala na edycję filmów w niemal każdym formacie, w tym MP4 i AVCHD. Wśród ciekawych funkcji warto wymienić możliwość ograniczenia poruszeń i drżeń na filmie czy wstawienie rozmycia i balansu kolorów między scenami.

Movie Magic pozwala na personalizację filmów za pomocą efektów specjalnych i przejść. Do dyspozycji są techniki zielonego ekranu zapewniające realistyczny wygląd. Kolejne istotne efekty to odwracanie filmu, przyspiesznie lub sekwencje w zwolnionym tempie.

Producent zadbał o narzędzia zapewniające perfekcyjną ścieżkę dźwiękową. Import muzyki z płyt CD i plików MP3, usuwanie trzasków i innych niepożądanych dźwięków - to tylko niektóre z możliwości Sony Movie Studio.

Movie Studio 13 Suite łączy cztery znakomite aplikacje Sony, aby stworzyć całkowicie multimedialne środowisko (Movie Studio Platinum, DVD Architect Studio, ACID Music Studio i Sound Forge Audio Studio). Pakiet wyposażono w 50 ścieżek dźwiękowych Sony Sound Series: Production Music, efekty wideo BorisFX, efekty FXHOME HitFilm, iZotope Vocal Eraser, samouczki Szybki start oraz aplikację NewBlueFX 3D do tworzenia tytułów i efektów wideo.

Movie Studio Platinum oferuje ambitnym, niezależnym filmowcom znakomite i proste rozwiązanie do tworzenia wspaniałych filmów. Importuj, edytuj i eksportuj niemal wszystkie formaty plików, w tym XAVC S 4K (Ultra HD), MP4 i stereoskopowe 3D. Użytkownicy dysponujący urządzeniami dotykowymi, takimi jak Sony VAIO Tap, mogą tworzyć filmy za pomocą dotknięcia palcem. Oprócz przyjaznego interfejsu, ulepszonych możliwości pracy i znakomitych narzędzi edycyjnych użytkownicy mogą także korzystać z narzędzi do kompozycji wideo, korekcji kolorów i miksowania dźwięku surround 5.1.