» » Strona 3

O&O DiskRecovery TE 12.0.63 [ZAREJESTROWANA WERSJA] [ENG]

  Dodane: 13-12-2017, 06:25
nanśrednia
O&O DiskRecovery zajmuje się wyszukiwaniem plików, które zostały przypadkowo usunięte bądź utracone z powodu awarii lub błędu danego oprogramowania.

W przypadku korzystania z domyślnych narzędzi systemu operacyjnego Windows po usunięciu plików z dysku twardego i kosza bezpowrotnie tracimy do nich dostęp. Sporadycznie może jednak dojść do sytuacji, w której usunęliśmy ważny dokument, zdjęcia z wakacji lub jakiekolwiek inne, ważne i cenne dane – wtedy powiniśmy skorzystać z O&O DiskRecovery, który bardzo szybko i w łatwy sposób odzyska utracone pliki.

O&O DiskRecovery adresowane jest zarówno do mniej, jak i bardziej doświadczonych użytkowników. Zawiera prosty w obsłudze kreator, dzięki któremu szybko i łatwo odzyskamy pliki (przed wykonaniem operacji odzyskiwania możemy podejrzeć pliki, które zamierzamy przywrócić). Narzędzie obsługuje ponad 350 różnorodnych formatów plików i nie posiada ograniczeń w zakresie przywracania plików – możemy odzyskać dowolną ilość danych.

Warto dodać, że O&O DiskRecovery wspiera każdy model dysku twardego kompatybilny z systemem Windows. Z programu można zrobić użytek również po utraceniu danych zapisanych na dysku wymiennym, pamięci USB czy karcie pamięci.

System operacyjny:
Windows 10, 8.1, 7, Vista.

Wondershare PDFelement Professional 6.3.5.2801 [ENG] [Patch]

  Dodane: 13-12-2017, 06:20
nanśrednia
Wondershare PDFelement to zaawansowane rozwiązanie do edytowania dokumentów PDF. Za jego pomocą można zmieniać czcionki, ich rozmiar, kolor, dodawać, usuwać tekst, łączyć pliki PDF, wstawiać obrazy czy reorganizować oraz wyodrębniać poszczególne strony.

Nie zabrakło również funkcji nakładania znaków wodnych czy kompresowania plików ze wstępnie skonfigurowanymi ustawieniami. Wondershare PDFelement posiada także moduł do konwertowania plików PDF do Word, Excel, PowerPoint, EPUB, HTML, RTF oraz formatów graficznych: JPG, JPEG, PNG, TIFF itd. Ogólnie rzecz ujmując, program jest kompatybilny z ponad 300 formatami.

Oprogramowanie wyposażono w moduł OCR umożliwiający przekształcanie zeskanowanego tekstu opartego na PDF do postaci edytowalnego pliku tekstowego. Producent zadbał także o bezpieczeństwo danych, bowiem istnieje możliwość stosowania haseł w celu ochrony poufnych plików PDF czy też nadawania własnego podpisu cyfrowego.

System operacyjny:
Windows 10/8/8.1/XP/Vista/7

Ashampoo Office Professional 2018 Rev 917.1121 [Multilingual] [ENG] [Crack]

  Dodane: 13-12-2017, 06:10
nanśrednia
Twórz dokumenty, arkusze kalkulacyjne oraz prezentacje bez wysiłku - zachowując niesamowitą kompatybilność!

Znamy wiele alternatyw pakietu Microsoft Office, ale czy zdajemy sobie sprawę, że dostępny w niewielkiej cenie pakiet może być kompatybilny w pełni ze starszymi, jak i najnowszymi formatami programów firmy Microsoft? Office bez wyrzeczeń i bez uczenia się nowej obsługi? Ashampoo Office 2018 to najszybsza droga do tworzenia dokumentów, arkuszy kalkulacyjnych oraz prezentacji zapewniająca pełnię funkcji oraz komfort, którego można wymagać od pakietu Office. To tutaj możliwości spotykają się z kompaktowym, nowym pakietem Office!

Autodesk 3DS Max 2018 + [Update 4] [x64] [ENG] [KeyGen]

  Dodane: 13-12-2017, 05:59
nanśrednia
Oprogramowanie Autodesk 3ds Max udostępnia wydajne oraz zintegrowane narzędzia do modelowania, animacji i renderowania 3D, dzięki czemu twórcy i projektanci mogą bardziej skupić się na zadaniach dotyczących kreatywności, a nie na aspektach technicznych. Produkt opiera się na tej samej technologii bazowej, oferując przy tym wyspecjalizowane zestawy narzędzi dla twórców gier i artystów zajmujących się efektami wizualnymi, twórców ruchomej grafiki oraz dla innych kreatywnych pracowników branży medialnej, a także dla architektów, projektantów, inżynierów i producentów wizualizacji.

Internet Download Manager 6.30 Build 1 [MULTI] [PL] [ZAREJESTROWANA WERSJA]

  Dodane: 13-12-2017, 05:55
nanśrednia
Internet Download Manager (IDM) jest narzędziem do zwiększania prędkości pobierania plików nawet do 5 razy, pliki mogą być pauzowane, wznawiane i dodawane do harmonogramu pobrań. W przypadku problemów z siecią i nieoczekiwanym problemem z zasilaniem, IDM jest w stanie ponowić pobieranie pliku. Prosty graficznie interfejs użytkownika sprawia, iż program jest przyjazny dla użytkownika i łatwy w obsłudze. Dzięki segmentacji plików możliwe jest bezpieczne pobieranie wieloczęściowe tak aby przyspieszyć sam proces pobierania.

Internet Download Manager obsługuje serwery proxy, FTP i HTTP. IDM bezproblemowo integruje się z Microsoft Internet Explorer, Netscape, MSN Explorer, AOL, Opera, Mozilla, Mozilla Firefox, Mozilla Firebird, Avant Browser, MyIE2 i wszystkie inne przeglądarki, które obsługują proces pobierania plików. Można także przeciągnąć i upuścić pliki do programu oraz skorzystać wiersza polecania do wprowadzenia adresu. Ciekawą funkcją jest możliwość ustawienia programu tak, aby wyłączył komputer po zakończeniu pobierania. Ponadto aplikacja oferuje funkcję Grabber. Działa ona w następujący sposób: użytkownik podaje adres URL witryny a następnie określa jakiego typu pliki mają być pobieranie. Dodatkowo można ustalić poziom linków.

Dodatkowe funkcję w programie to: wsparcie wielu języków, podgląd plików zip, obsługa protokołu HTTPS oraz wzmocnienie ochrony antywirusowej po zakończeniu pobierania.

Odnowiony silnik pobierania, obsługę protokołu MMS oraz pełną integrację z Windows 7/8/8.1. Odświeżono moduł FLV grabber, który służy do zapisywani filmów z YouTube, Google Video, MySpace TV, itd. Rozszerzono wsparcie dla serwisu RapidShare oraz usprawniono funkcję automatycznego odnawiania starych linków do pobrania. Ponadto wprowadzono lepszą integrację z wieloma programami: Panda Antivirus, AOL Desktop, LavaSoft Firewall, Kaspersky Antivirus, ZoneAlarm, AVG i Avast Internet Security. Menadżer pobierania gotowy jest na obsługę najnowszej przeglądarki Firefox.

System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7, 8, 10 (32-bit / 64-bit)

CyberLink Power2Go Platinum 11.0.2330.0 [Multilingual] [ENG] + [KeyGen]

  Dodane: 13-12-2017, 05:50
nanśrednia
CyberLink Power2Go to rozbudowana aplikacja służąca do nagrywania danych na płytach typu Blu-ray i HD DVD. Ponadto narzędzie umożliwia tworzenie dysków z filmami DVD i płyta audio CD. Program został wyposażony w wyszukiwarkę, która pozwala w bardzo latwy sposób odnaleźć interesujący nas plik, aby następnie nagrać go na płytę.

Interesującą funkcją aplikacji jest możliwość zabezpieczenia nośnika i nagranych na nim danych poprzez założenie hasła dostępu. Ponadto program pozwala na kopiowanie i czyszczenie płyt, rippowanie i konwertowanie płyt audio, oraz nagrywanie obrazów płyt.

ESET NOD32 Internet Security 11.0.154.0 [x86] + [x64] [MULTi] [PL] [TNOD]

  Dodane: 13-12-2017, 05:44
nanśrednia
ESET Internet Security to pakiet bezpieczeństwa firmy ESET, następca cenionego Smart Security, integrujący w jednym rozwiązaniu najnowszą wersję programu antywirusowego i antyspyware ESET NOD32, firewalla, filtr antyspamowy, kontrolę rodzicielską i bankowości, ochronę w przypadku kradzieży laptopa i nie tylko.

W programie położono nacisk na prostotę obsługi oraz możliwie niską liczbę ustawień i powiadomień, zakładając, iż większość użytkowników oczekuje od tego typu narzędzia przede wszystkim niezauważalnej pracy w tle.

Całość tworzy narzędzie chroniące użytkownika przed szerokim spektrum zagrożeń. Znaną użytkownikom programu ESET NOD32 technologię ThreatSense rozwinięto o komponenty sztucznej inteligencji, znacznie udoskonalając możliwości samodzielnego wykrywania przez program nowych zagrożeń. Użytkownicy znający program NOD32 docenią również szybkość nowego pakietu. ESET Internet Security nie powinien wpływać na osłabianie wydajności pracy komputera.

Nowością w wersji 2018 jest między innymi menedżer licencji (który obecny był już wcześniej w produktach firmy ESET dla firm), skaner sieci domowej, który analizuje otoczenie komputera włącznie z urządzeniami w ramach Internetu Rzeczy i jest w stanie wykonać test brute force na zabezpieczenia routerów oraz działający w tle skaner UEFI, który chroni przed zagrożeniami uruchamiającymi się jeszcze przed systemem operacyjnym.

NETGATE Registry Cleaner 17.0.720 [Multilingual] [ENG] [Serial]

  Dodane: 13-12-2017, 05:38
nanśrednia
Netgate Registry Cleaner to przydatne narzędzie do oczyszczania i defragmentowania rejestru systemowego. Dzięki tej aplikacji przyśpieszymy działanie systemu operacyjnego i usuniemy wszystkie niepotrzebne pliki znajdujące się na dysku twardym. Narzędzie oczyszcza dokładnie rejestr z nieużywanych wpisów i kluczy, a także pozwala na tworzenie i przywracanie kopii bezpieczeństwa danych.

Znajdziemy w nim również funkcję do zarządzania aplikacjami uruchamianymi wraz ze startem systemu Windows oraz niezbędne narzędzie do dokładnego usuwania zainstalowanych programów i aktualizacji systemowych na dysku twardym. Netgate Registry Cleaner czyści wszystkie elementy rejestru, w tym między innymi ActiveX i COM, ścieżki aplikacji oraz wszelkie pozostałości w menu startowym i w bibliotekach. Oprócz tego wyszukuje śmieci w przeglądarkach internetowych i usuwa wszystkie zbędne pliki z katalogu tymczasowego.

Program Netgate Registry Cleaner został wyposażony w nowoczesny i zaawansowany moduł służący do optymalizacji rejestru systemowego, który skutecznie przyśpiesza działanie systemu Windows. Warto również wspomnieć o wygodnym w obsłudze interfejsie użytkownika oraz szybkością wyszukiwania zbędnych wpisów i plików na dysku twardym.

Microsoft Visual Studio 2017 15.5.27130.0 [MULTI] [PL] [Key]

  Dodane: 12-12-2017, 01:55
nanśrednia
Używaj programu Visual Studio 2017 do tworzenia aplikacji dla systemów Android, iOS, Windows, dla sieci Web oraz chmury. Szybko twórz kod, z łatwością debuguj i diagnozuj, często testuj i swobodnie wydawaj. Możesz również rozszerzać funkcjonalność programu Visual Studio oraz go dostosowywać, tworząc własne rozszerzenia. Korzystaj z kontroli wersji, zachowaj elastyczność i współpracuj efektywnie dzięki tej nowej wersji!

W skład pakietu wchodzą:
1. Enterprise
2. Professional
3. Test Professional
4. Community
5. Team Explorer

ACDSee Photo Studio Ultimate 2018 11.1 Build 1272 [x64 [ENG] [Patch] + [KeyMaker]

  Dodane: 10-12-2017, 20:38
nanśrednia
ACDSee Photo Studio Ultimate 2018 to oprogramowanie do zarządzania i obróbki zdjęć przeznaczone zarówno dla profesjonalistów jak i amatorów. Jest to następca ACDSee Ultimate 10. Program obsługuje warstwy a tym maski, duplikowanie, łączenie, zmiana rozmiaru czy głębi barw. Zapewnia zarządzanie i katalogowanie zdjęć wraz z operacjami na wielu plikach naraz. ACDSee Photo Studio Ultimate 2018 posiada zaawansowane narzędzia edycyjne takie jak: wypełnianie, zaawansowany pędzel, zaawansowane ustawienia kolorów i gradientów czy wyostrzanie i modyfikacja światła. Dodatkowo program obsługuje chmurę SeeDrive i ACDSee 365 dzięki czemu zdjęcia można przechowywać zdalnie i łatwo je udostępniać.

System operacyjny:
Microsoft Windows 7 (SP1), 8, 8.1, 10 x64