» » Strona 7

IObit Uninstaller Pro 7.1.0.17 [Multilingual] [PL] [Crack] + [Portable]

  Dodane: 28-11-2017, 17:25
nanśrednia
IObit Uninstaller to małe i praktyczne narzędzie do odinstalowywania z systemu zbędnych, nie używanych programów. W odróżnieniu od wbudowanego w Windowsie apletu charakteryzuje się dużo wyższą skutecznością działania, oferując przy tym zestaw dodatkowych funkcji przydatnych w zarządzaniu oprogramowaniem.


Program oferuje dwa tryby usuwania z systemu zbędnego oprogramowania. Pierwszy z nich, standardowy, podczas swojego działania wykorzystuje rozpowszechniany z programami domyślny instalator. Z kolei drugi, zaawansowany, przydaje się w sytuacjach kiedy oprogramowania nie da się usunąć w zwykły sposób lub kiedy praca standardowego deinstalatora zakończy się niepowodzeniem. Pozwala on tworzyć w systemie punkt przywracania, usunąć wskazane pozycje, a następnie przeskanować w poszukiwaniu pozostałości po nich zawartość rejestru Windows i dysku twardego. Dzięki IObit Uninstaller możemy odinstalowywać jedną lub wiele aplikacji jednocześnie.

W przypadku kiedy każdy z trybów odinstalowywania programów okaże się nieskuteczny z pomocą przychodzi funkcja Forced Uninstall, niezwykle przydatna podczas prób usunięcia bardziej opornych komponentów. Dodatkowo IObit Uninstaller wyposażony został w narzędzie do zarządzania aktualizacjami systemu oraz usuwania z niego różnych pasków narzędziowych, najczęściej instalowanych jako dodatek do przeglądarek internetowych. Narzędzie tworzy także listy oprogramowania, które zajmują na dysku dużo miejsca lub od dawna nie były używane.

Ashampoo Burning Studio 2017 18.0.6.30 [MULTI] [PL] [Serial]

  Dodane: 28-11-2017, 17:15
nanśrednia
Atrakcyjny pakiet do nagrywania. Ashampoo Burning Studio 2017 to potężna aplikacja do nagrywania, która spełnia rozmaite zadania. Nagrywa pliki, muzykę i filmy oraz wyodrębnia Audio z nośników CD, zapewniając funkcję kopii zapasowej także dla zewnętrznych urządzeń, jak napędy flash, telefony oraz tablety. Zintegrowany edytor okładek pomaga projektować indywidualne projekty, a także modyfikować mnóstwo już gotowych, istniejących rozwiązań. Kopiowanie istniejących nośników jest bezproblemowe, w tym tworzenie, przeglądanie oraz nagrywanie. Dzielenie na nośniki pozwala na zmieszczenie większej ilości danych na dostępne płyty, bez konieczności ograniczania w się w tym, co ma zostać nagrane, a co nie. Intuicyjny i logicznie rozplanowany interfejs jest idealny dla początkujących, jak i zaawansowanych Użytkowników. Nowe Burning Studio 2017 zostało całkowicie przeprojektowane dla jeszcze lepszej obsługi.

Total Commander 9.10 [Multilingual] [PL] [Crack]

  Dodane: 28-11-2017, 17:09
nanśrednia
Total Commander jest menedżerem plików, autorstwa szwajcarskiego programisty Christiana Ghislera, działającym w środowisku Microsoft Windows. Może być używany zamiast systemowego Eksploratora Windows.


Aplikacja jest jednocześnie bardzo dobrym klientem FTP. Program nazwą i wyglądem (dwa okna obok siebie) nawiązuje do klasycznego, pierwszego programu tej klasy, pracującego w środowisku DOS Norton Commandera. Program pierwotnie nosił nazwę Windows Commander, ale została ona zmieniona, gdyż Windows jest nazwą zastrzeżoną przez Microsoft. Program cieszy się na Świecie dużą popularnością - sprzyja temu nie tylko bardzo rozbudowany zestaw funkcji i ergonomia, ale i fakt, że jedyną \"ochroną\" przed nielegalnym użytkowaniem jest osobliwa konieczność kliknięcia przy starcie jednego z trzech losowo wyświetlanych przycisków. Do programu istnieją liczne wtyczki rozszerzające jego funkcjonalność.

Wybrane funkcje Total Commander:
- Porównanie plików i synchronizacja katalogów,
- Szybki podgląd plików graficznych,
- Obsługa skompresowanych plików,
- Klient FTP wspiera FXP i HTTP Proxy,
- Istnieje możliwość wznowienia procesu pobierania pliku
- Program wyświetla format Unicode UTF-8 (jedna z nowych jego możliwości),
- Wspiera połączenie dwóch komputerów poprzez port równoległy,
- Potrafi przeszukać dysk, by odnaleźć duplikaty plików,
- Koduje i odkodowuje pliki: UUE, XXE i MIME,
- Pomaga w poruszaniu się po Otoczeniu Sieciowym.

Corel WinDVD Pro 12.0.0.81 SP3 [MULTI] [PL] [KeyGen]

  Dodane: 28-11-2017, 13:49
nanśrednia
WinDVD Pro to popularny odtwarzacz filmów DVD oraz Blu-ray 3D. Zapewnia intensywne i wciągające wrażenia z oglądania filmów za pomocą zestawu kina domowego. Umożliwia odtwarzanie formatów Blu-ray 3D, AVCHD i wszystkich popularnych formatów, prezentując obraz o wysokiej rozdzielczości oraz ekscytujący dźwięk przestrzenny.

Wprowadzono odtwarzanie filmów Blu-ray 3D. Teraz można cieszyć się filmami DVD w wersji 3D. Ten najnowszy odtwarzacz dysków Blu-ray 3D obsługuje filmy 3D w formatach Blu-ray 3D i BDXL, odtwarzanie sąsiadujących obrazów składowych oraz nagrań wideo 3D z aparatów Fujifilm 3D lub nowoczesnych kamer 3D. Odtwarzanie filmów Blu-ray i Blu-ray 3D™ możliwe jest w rozdzielczości HD z zachwycającą wyrazistością trybu 1080p oraz dźwiękiem przestrzennym nowej generacji.

Łatwy w obsłudze, wyposażony w wiele funkcji interfejs udostępnia wszystkie potrzebne elementy sterowania w postaci prostego menu. Najnowsza wersja interfejsu zapewnia optymalną obsługę dzięki nowym elementom sterowania, takim jak narzędzia list odtwarzania. Program obsługuje pliki FLV, MKV i MP4, poszerzając tym samym już i tak bogatą gamę obsługiwanych formatów

Teraz można uzyskać jeszcze lepszą jakość obrazu wideo dzięki nowym funkcjom redukcji wstrząsów, zwiększania liczby klatek na sekundę, ulepszonemu skalowaniu obrazu oraz regulacji nasycenia. Wprowadziliśmy także nowe listy nagrań przeznaczone do ciągłego odtwarzania.

System operacyjny:
Windows 10, 8, 8.1, 7

Ashampoo PDF Business 1.0.7 [Multilingual] [PL] [Crack]

  Dodane: 28-11-2017, 13:44
nanśrednia
Ashampoo® PDF Business zadba o wszystkie zadania związane z dokumentami PDF w Twojej firmie, dając Ci szansę na zwiększenie produktywności oraz elastyczniejszą pracę z dokumentami PDF. Poza typowym przeglądaniem PDF, kluczowym jest tutaj możliwość pełnoprawnego edytowania dokumentów podobnie jak to ma miejsce w przypadku edytorów tekstu.


Konwertuj swoje dokumenty na pliki programu Word, wypełniaj formularze i korzystaj z asystenta w celu łatwiejszego odnalezienia się w zadaniach, które chcesz wykonać, a opcje ochrony dokumentu ponadto zapewnią Ci 128-bitowe szyfrowanie treści. Rozpoznawanie tekstu w dokumencie jest możliwe w 26 językach, a łączenie opcji edycji czy usuwanie wrażliwych danych to dodatkowe cechy programu, dlatego Ashampoo® PDF Business jest profesjonalistą w swojej dziedzinie. Zawsze!

Łatwe przetwarzanie tekstu
Edytuj PDF wygodnie, jak dokumenty MS Word
Dzięki Ashampoo PDF tworzenie, edycja i oznaczanie dokumentów PDF staje się łatwością, jak w dokumentach pokroju Microsoft Word czy innych aplikacji. Ashampoo PDF zawsze dostarcza najlepsze wyniki - nie ważne, czy pracujesz z tekstem i obrazami, zamieniasz czcionki, modyfikujesz wygląd, czy zmieniasz układ treści.

Nie wycinaj, konwertuj!
Edytuj dokumenty później w formacie MS Word i innych formatach
Ashampoo PDF konwertuje Twoje PDF do dokumentów tekstowych do pracy w MS Office czy Ashampoo Office. HTML, EPUB, JPG czy RTF są także wspierane. Ashampoo PDF Professional ponadto wspiera rozpoznawanie znaków i pozwala na konwertowanie obrazów do dokumentów z edytowalnym tekstem.

Elastyczna edycja tekstu
Wbudowane sprawdzanie pisowni oraz kontrola rewizji
Aranżuj strony
Format, rewizja czy dekompozycja z łatwością
Rewizjonowanie dokumentów lekkie dzięki Ashampoo PDF. Aranżuj i usuwaj oraz przycinaj i obracaj pojedyncze strony lub całe dokumenty. Wstawiaj strony z innych dokumentów PDF i łącz wszystkie w jeden dokument.

Tworzenie PDF dziecinnie łatwe
Wbudowany sterownik PDF dla maksymalnej elastyczności
Ashampoo PDF może tworzyć wysokiej jakości PDF w praktycznie dowolnej aplikacji Windows. Wystarczy kliknąć \"Drukuj\" i wybrać drukarkę Ashampoo PDF. Jeśli rozmiar ma znaczenie, Ashampoo PDF może automatycznie przeskalować obrazy, np. w celu publikacji online.

Komentuj i zaznaczaj
Edytuj i notuj dokumenty PDF grupowo
Ashampoo PDF tworzy z łatwością komentarze w dokumentach PDF, ilustracje szczegółów czy zaznaczenia tekstowe. Pozwala także na używanie oznaczeń \"Zatwierdzono!\" czy \"Poufne!\".

Wyodrębniaj obrazy z PDF
Wstawiaj i edytuj grafiki i rysunki
Praca z grafiką i rysunkami jest łatwa dzięki Ashampoo PDF. Wstawiaj, edytuj i przycinaj obiekty wedle potrzeb. Możesz dodawać także znaki wodne do dokumentów, w celu ochrony własności intelektualnej, klonować je i ponownie używać.

Potęga: znajdź i zamień
Zamieniaj pojedyncze słowa, frazy w kilka sekund
Znajdź i zamień jako funkcja Ashampoo PDF jest niezrównana w porównaniu do innych aplikacji. Poza tekstem, możesz zamieniać czcionki, zmieniać wygląd dokumentów. Ashampoo PDF pozwala na dodawanie funkcji także w wielu plikach jednocześnie, np. zamiana i uaktualnianie odnośników.

Automatyczne rozpoznawanie tekstu (OCR)
Natychmiastowy dostęp i użyteczność bloków tekstu
Ashampoo PDF Professional przychodzi z potężnym silnikiem OCR w celu rozpoznawania tekstu, np. ze zdjęć, ekranu, czy dokumentów, w formie edytowalnej. Możesz edytować je tak, jakby zostały napisane w dokumencie tekstowym, a potem Ashampoo PDF pozwala na ich eksport do Microsoft Word.

Doskonałe formularze
Wypełnij i drukuj formularze wprost w aplikacji
Ashampoo PDF nie tylko pozwala Ci na wypełnianie interaktywnych formularzy, ale także wspiera wypełnianie dokumentów mogących być wykorzystanymi później przez różne agencje rządowe. Oszczędzaj czas i wypełniaj formularze na PC zamiast drukowania ich oraz wypełniania w sposób tradycyjny.

Chroń swoją własność!
Szyfrowanie AES-128 w dokumentach
Ashampoo PDF może chronić Twoje dokumenty dzięki silnemu szyfrowaniu AES-128, aby chronić przed otwieraniem, edycją, czy ich drukowaniem. Ty decydujesz, co można z dokumentem zrobić! Twoje pliki zawierają poufne grafiki? Wymazuj je całkowicie dzięki Ashampoo PDF.

Corel PaintShop Pro 2018 20.1.0.15 Ultimate [ENG] [Key]

  Dodane: 28-11-2017, 13:36
nanśrednia
PaintShop Pro to zaawansowany program do edycji zdjęć. Aplikacja oferuje zaawansowaną edycję zdjęć i tworzenie projektów graficznych, niesamowite efekty natychmiastowe, szybki i intuicyjny obszar roboczy oraz całkowicie nowe funkcje obsługi serwisów społecznościowych. Dzięki zaawansowanym narzędziom do edycji zdjęć, niesamowitym nowym efektom oraz dopracowanej technologii HDR uzyskiwanie imponujących zdjęć nigdy nie było łatwiejsze. Całkowicie nowa technologia rozpoznawania twarzy oraz możliwość przypisywania zdjęć do rzeczywistych miejsc. Usprawnione narzędzia projektowe umożliwiają łączenie obrazków ze zdjęciami oraz tworzenie wysokiej jakości grafik na potrzeby materiałów wideo, druku oraz publikacji w Internecie.

Ponadto za pomocą nowych, ulepszonych funkcji obsługi serwisów społecznościowych użytkownicy mogą udostępniać swoje zdjęcia w Internecie. Wszystkie te możliwości oferuje program PaintShop Pro, który zapewnia najlepsze funkcje tworzenia, edycji, ulepszania i udostępniania niezapomnianych zdjęć i projektów.

Obsługiwane formaty importowanych plików:
AI, BMP, CAL, CALS, CGM, CLP, CMX, CT, CUR, CUT, DCX, DIB, DRW, EMF, EPS, GIF, HDP, HGL, HPG, IFF, IMG, J2C, J2K, JIF, JP2, JPC, JPE, JPEG, JPG, JPS, JPX, MAC, MPO, MRW, MSP, PBM, PCD, PCT, PCX, PDF, PGL, PGM, PIC, PICT, PNG, PNS, PPM, PS, PSD, PSP (pliki obrazków PSP), RAS, RAW, RIF, RLE, SCT, SVG, SVGZ, TGA, TIF, UFO, WBM, WBMP, WDP, WEBP, WMF, WPG

Obsługa plików RAW z ponad 300 modeli aparatów o następujących rozszerzeniach:
3FR, ARW, CR2, CRW, DCR, DNG, ERF, K25, KDC, MEF, MOS, NEF, NRW, ORF, PEF, RAF, RW2, SR2, SRF, X3F

Obsługiwane wejściowe formaty wideo:
MPEG-1, WMV (Windows Media Video), MOV (wymagany program QuickTime) i AVI (motion JPEG)

Obsługiwane formaty eksportowanych plików:
BMP, CAL, CALS, CLP, CUT, DCX, DIB, EMF, EPS, AI, PS, GIF, HDP, WDP, IFF, IMG, JP2, J2C, J2K, JPC, JPX, JPG, JIF, JPE, JPEG, MAC, MSP, PBM, PCX, PGM, PIC, PPM, PNG, PSD, PSP (PLIKI OBRAZKÓW PSP), RAS, RAW, RIF, RIFF, RLE, SCT, CT, JPS, PNS, TGA, TIF, TIFF, WBMP, WBM, WEBP, WMF.

TapinRadio Pro 2.07.3 [x86/x64] [Multilingual] [PL] [Patch]

  Dodane: 28-11-2017, 13:27
nanśrednia
TapinRadio to bezpłatny program przeznaczony do odsłuchiwania internetowych stacji radiowych z całego świata.

Aplikacja posiada prosty i czytelny interfejs użytkownika, w którym znajdziemy wiele interesujących funkcji do zarządzania i nagrywania różnych strumieni stacji internetowych. Obsługuje wszystkie najpopularniejsze formaty obsługiwane przez radia: WMA, AAC+, VORBIS, OGG czy MP3.

TapinRadio wyróżnia się na tle konkurencyjnych aplikacji ogromną bazą zawierającą przeszło 20 tysięcy różnych stacji radiowych z całego świata, w tym również i z Polski. Wśród nich otrzymamy dostęp do RMF FM, Radio ZET, Radio Eska czy Megastacja. Strumienie radiowe można wyszukiwać na wiele różnych sposobów. Korzystając z gotowej listy podzielonej na kontynenty, kraje i gatunki lub wpisując w odpowiednim polu nazwę poszukiwanej rozgłośni radiowej.

Program pozwala tworzyć listę ulubionych stacji radiowych, którą można w prosty sposób modyfikować. Oprócz tego wspiera skróty klawiszowe oraz umożliwia ręczne dodawanie różnych strumieni, kopiując do aplikacji odpowiedni adres URL. Podczas odtwarzania dowolnego strumienia wyświetlają się istotne informacje o stacji radiowej, z których odczytamy jakość sygnału oraz pełny tytuł aktualnie słuchanego utworu muzycznego. TapinRadio oferuje również możliwość nagrywania internetowych stacji radiowych, a także odsłuchiwanie ich w losowej kolejności.

IObit Driver Booster Pro 5.0.3.357 Final [PL] [PORTABLE]

  Dodane: 28-11-2017, 13:15
nanśrednia
Driver Booster to darmowe narzędzie do aktualizowania sterowników na komputerze.

Aplikacja oferuje błyskawiczne wyszukiwanie w systemie brakujących lub uszkodzonych sterowników do wszystkich podzespołów bazowych i urządzeń podłączonych do komputera. W bazie programu znajdziemy ponad 200 tysięcy sterowników do różnych urządzeń! Istnieje również możliwość instalowania sterowników bezpośrednio z poziomu oprogramowania.

Oprócz tego posiada niezbędną funkcję do tworzenia kopii zapasowych z możliwością przywracania wszystkich poprzednich wersji sterowników, które zostały zaktualizowane z poziomu programu. Aktualizując sterowniki do najnowszych wersji usprawnimy i przyśpieszymy działanie systemu operacyjnego oraz zwiększymy wydajność komputera podczas grania lub korzystania z wymagających aplikacji.

Driver Booster posiada inną przydatną opcję, przy użyciu której całkowicie i bezpiecznie odinstalujemy dowolny, zainstalowany sterownik w systemie Windows.

Nero 2018 Platinum 19.0.07000 [Multilingual] [PL] [Patch]

  Dodane: 28-11-2017, 13:11
nanśrednia
Nero to wszechstronny pakiet oprogramowania, w skład którego oprócz popularnych narzędzi do wypalania płyt CD/DVD/BD wchodzą także inne aplikacje do zarządzania i obsługi multimediów, odtwarzania filmów oraz archiwizacji danych.


Program Nero uznawany jest powszechnie za jeden z najlepszych pakietów do nagrywania płyt CD/DVD/DVD. W najnowszej odsłonie pakietu producent oddaje w ręce użytkownika programy Nero Burning ROM i Nero Express, a także narzędzia do zarządzania i odtwarzania multimediów Nero MediaHome, Nero MediaBrowser, Nero Blu-Ray Player, edycji i konwersji materiałów audio/wideo Nero Video oraz Nero Recode, a także aplikację do tworzenia kopii zapasowych Nero BackItUp. Nie mogło w nim również zabraknąć rozwiązania Nero RescueAgent do odzyskiwania danych z uszkodzonych nośników.

Xilisoft DVD Ripper Ultimate SE 7.8.21 Build 20170920 [Multilingual] [ENG] [KeyGen]

  Dodane: 28-11-2017, 13:02
nanśrednia
Xilisoft DVD Ripper Ultimate służy do zgrywania na dysk twardy komputera zawartości płyt DVD i konwertowanie jej do wielu popularnych formatów audio oraz wideo.


Xilisoft DVD Ripper Ultimate umożliwia szybkie zgranie zawartości płyty DVD i przekonwertowanie jej do takich formatów jak MPEG-4, AVI, DivX, Xvid, RM, FLV, SWF, MOV, 3GP, WMV, WMA, MP3, AAC, AC3, M4A, WAV czy MP2. Co więcej, w Xilisoft DVD Ripper Ultimate zaimplementowano również bogatą gamę narzędzi pomocnych w edytowaniu klipów wideo (dodawanie efektów specjalnych czy znaków wodnych).