» » Strona 9

XnView 2.41 Complete [Multilingual] [PL] + [Portable] [KeyGen]

  Dodane: 27-11-2017, 07:19
nanśrednia
XnView to bardzo dobra przeglądarka plików graficznych. Podstawowa zaleta programu to ilość obsługiwanych formatów, a jest ich blisko 400. To jednak nie wszystko, przeglądarka doskonale nadaje się do konwersji grafiki pomiędzy różnymi formatami. Umożliwia konwersje pomiędzy pięćdziesięcioma formatami.

Jak każda przeglądarka grafiki posiada dodatkowe opcje pozwalające na podstawową obróbkę zdjęć, np. Zmiana wielkości obrazka, kontrast, tworzenie animowanych gifów, łączenie efektów, dołączanie filtrów, itd.
XnView dostępny jest do pobrania w trzech wersjach - minimalna, standardowa i rozszerzona (Extended). Wersja Extended wyposażona została we wszystkie przydatne i niezbędne wtyczki i pluginy oraz inne narzędzia typu Media Detector czy NConvert. Wersja podstawowa posiada wsparcie dla wszystkich języków obcych oraz dodatkowych narzędzi photomasque, paint i xmp. Natomiast w wersji minimalnej znajdziemy tylko i wyłącznie sam instalator program bez żadnych wtyczek i rozszerzeń.

Yamicsoft Windows 10 Manager 2.1.5 [Multilingual] [PL] [KeyGen]

  Dodane: 27-11-2017, 07:14
nanśrednia
Windows 10 Manager jest narzędziem optymalizującym najnowszy system operacyjny Microsoftu. Umożliwia naprawę rejestru, usuwanie błędów systemowych i wiele innych. Interfejs programu jest bardzo czytelny, został podzielony na kilka kategorii, z poziomu których otrzymujemy dostęp do odmiennych funkcji.

Zakładka Optimizer zapewnia szereg możliwości, dzięki którym zwiększymy wydajność systemu, skrócimy czas wyłączania się komputera, podkręcimy podzespoły komputera czy naprawimy programy uruchamiane wraz z autostartem. Karta Cleaner, jak nie trudno się domyślić zawiera narzędzia usuwające z dysku twardego niepotrzebne pliki, duplikaty folderów, uszkodzone wpisy rejestru czy ikony programów, które już zostały wcześniej zdeinstalowane.
Sucurity to kolejna grupa funkcji, które tym razem przyczyniają się do zwiększenia bezpieczeństwa systemu. Zmodyfikujemy tu uprawnienia dostępu do dysków twardych czy programów, zaszyfrujemy wskazane pliki czy przywrócimy dane, które zostały usunięte np. w wyniku formatowania dysku.
Windows 10 Manager to także możliwość optymalizacji ustawień sieci jak i zestaw pomniejszych narzędzi do automatyzacji niektórych zadań jak wykonywanie kopii zapasowych plików, czy modyfikowania np. zawartości menu Start.

WPS Office 2016 Premium 10.2.0.5942 [Multilingual] [PL] [Patch]

  Dodane: 27-11-2017, 05:07
nanśrednia
WPS Office to darmowy pakiet biurowy, cieszący się coraz większą popularnością wśród użytkowników na całym świecie. Duże podobieństwo interfejsu i oferowanej funkcjonalności do konkurencyjnego oprogramowania Microsoftu, a także fakt, iż tworzony jest on przez Chińczyków sprawia, że bardzo często WPS Office określany jest mianem \"chińskiej podróbki Office\'a\".

W skład pakietu wchodzą 3 najczęściej wykorzystywane aplikacje biurowe - edytor tekstu WPS Writer, arkusz kalkulacyjny WPS Spreadsheets oraz narzędzie do tworzenia prezentacji WPS Presentation. Wszystkie one posiadają zbliżony interfejs graficzny i oferują podobny zestaw funkcji, co popularny, ale płatny Microsoft Office.

Zaletą WPS Office jest szybkość działania oraz wsparcie dla mechanizmu kart, pozwalającego na pracę z wieloma plikami jednocześnie, bez konieczności przełączania okien. Pakiet wyposażony został we wbudowany konwerter plików do formatu PDF, a także pozwala zabezpieczać tworzone dokumenty hasłem. Poza możliwością pracy z własnymi formatami, oferuje on pełną obsługę formatów Worda, Excela i PowerPointa w wersjach 97/2000/2003/2007/2010.

Icecream Ebook Reader Pro 5.04 [Multilingual] [PL] [Aktywator]

  Dodane: 27-11-2017, 05:03
nanśrednia
Icecream Ebook Reader to wygodny komputerowy czytnik książek elektronicznych (e-booków), które mogą być zapisane w jednym z najpopularniejszych formatów: EPUB, MOBI, FB2 lub PDF. Program jest bardzo prosty w obsłudze, a kilka dostępnych udogodnień wyświetlania pozwala dostosować sposób prezentacji treści naszych książek do preferencji czytelnika. Przydatna okaże się także opcja zmiany tła czytanej treści, co znacznie ułatwi czytanie w nocy, ponieważ wykorzystanie trybu z ciemnym tłem zmniejszy jaskrawość ekranu, a w efekcie zmęczenie oczu.

Aplikacja oferuje praktycznie te same możliwości, co większość e-czytników książek w formie osobnych urządzeń. Wygodnie możemy tu przeglądać zawartość naszej biblioteki, gdzie podejrzeć można procentowy postęp w czytaniu każdej z książek, wyświetlić ich spisy treści oraz przystąpić do kontynuacji lektury. Podczas czytania mamy do dyspozycji tworzenie i korzystanie z zakładek, różne widoki ekranu, powiększanie i zmniejszanie czcionki oraz podgląd numeru wirtualnej strony, na której się znajdujemy. Co istotne, wszystko działa bardzo sprawnie pod kątem stabilności i szybkości, przez co program stanowi naprawdę dobrą alternatywę dla typowych elektronicznych czytników, jeśli z jakichś przyczyn nie możemy z nich skorzystać.

Każdemu czytelnikowi zalecamy spróbowanie wielu kombinacji wielkości czcionki, sposobu przewijania stron oraz kolorystyki tła. W zależności od typu lektury, pory dnia czy nawet ekranu urządzenia, na którym korzystamy z programu, najodpowiedniejsze dla naszych wymagań mogą się okazać różne z nich.

Icecream PDF Split and Merge Pro 3.41 [Multilingual] [PL] [Crack]

  Dodane: 27-11-2017, 04:57
nanśrednia
IceCream PDF Split & Merge to proste narzędzie, którego zadaniem jest podział lub łączenie plików PDF w jeden większy dokument. Z jego pomocą łatwo wyodrębnimy z książki wybrany rozdział, jak również połączymy w jeden dokument pliki PDF o niewielkiej zawartości.

Aplikacja podobnie jak inne rozwiązania tego producenta charakteryzuje się prostym i intuicyjnym interfejsem graficznym, wspierającym metodę \"przeciągnij-i-upuść\". Poszczególne operacje, tj. podział i łączenie plików PDF wykonywane mogą być z poziomu zakładek ulokowanych w górnej części okna programu. Pierwsza z wymienionych funkcji pozwala użytkownikowi dzielić dokument PDF na jednostronicowe pliki, według grup lub zakresu stron, a także usuwać z niego wybrane strony. Działanie drugiej ogranicza się do łączenia zawartości wskazanych plików PDF w jeden większy.

IceCream PDF Split & Merge wyposażony został we wbudowaną przeglądarkę dokumentów. Wśród jego możliwości wymienić należy również obsługę plików zabezpieczonych hasłem.

EZ CD Audio Converter Ultimate 7.0.0.1 [x64] [Multilingual] [PL] [Crack]

  Dodane: 27-11-2017, 04:52
nanśrednia
EZ CD Audio Converter (dawniej Easy CD-DA Extractor) to przydatny program umożliwiający zgrywanie ścieżek dźwiękowych z płyt Audio CD do najpopularniejszych formatów - 3G2, 3GP, AAC, AIFF, APE, FLAC, MP1, MP2, MP3, M4A, M4B, MP4, MPC, OGG, WAV, WMA i WV.

datkowo narzędzie posiada edytor tagów IDv 1/2, a także przydatne funkcje konwertowania plików dźwiękowych do innych formatów oraz wypalania ich na nośniki CD/DVD - wspierane są kompilacje zawierające pliki MP3, dane oraz Audio CD i DVD Video. Podczas rippowania plików dźwiękowych na dysk użytkownik skorzystać może ze zdefiniowanych domyślnie w programie ustawień jakości itp., ale również ustalać własne kryteria.

EZ CD Audio Converter obsługuje internetową bazę GD3, freedb i MusicBrainz.

Total Uninstall Professional 6.20.1.475 [Multilingual] [PL] [Crack]

  Dodane: 27-11-2017, 04:49
nanśrednia
Total Uninstall jest niezwykle dokładnym narzędziem stworzonym do usuwania programów zainstalowanych w systemie. W przypadku, gdy dana aplikacja została już usunięta, Total Uninstall może posłużyć jako narzędzie oczyszczające system z pozostałości.


Aby skorzystać z programu użytkownik musi wskazać plik instalacyjny lub deinstalacyjny danej aplikacji. Następnie Total Uninstall uruchamia proces instalacji i monitoruje wszystkie zachodzące procesy. Można również wykonać kopię poinstalacyjną.
Dzięki temu programowi można również wykonać obraz systemu przed instalacją. W ten sposób program porówna strukturę plików przed i po instalacji. Polski interfejs zdecydowanie ułatwia pracę z aplikacją.
Wysoka skuteczność działania gwarantowana jest dzięki obecności dwóch modułów, z których jeden tworzy logi zainstalowanych programów, zaś drugi monitoruje zmiany wprowadzane przez aplikacje w systemie.

Tipard Video Converter Platinum 6.2.52 [Multilingual] [ENG] [Patch]

  Dodane: 25-11-2017, 02:57
nanśrednia
Tipard Video Converter to zaawansowany i wielofunkcyjny program do konwersji plików wideo. Aplikacja oferuje możliwość konwertowania filmów 2D i 3D, bez utraty jakości obrazu i dźwięku. W dodatku posiada nowoczesny silnik konwertujący, który sześciokrotnie szybciej przetwarza pliki multimedialne niż konkurencyjne programy konwertujące.Aplikacja wspiera i konwertuje filmy do następujących formatów TS, MP4, AVI, WMV, MPEG, MOV, M4V, FLV, 3GP, WebM, F4V . Bez problemów radzi sobie z filmami w wysokiej jakości HD, a także materiałami trójwymiarowymi. Użytkownicy mogą podczas konwersji filmów 3D wybrać odpowiedni tryb Side-by-Side, Top and Bottom (góra i dół) oraz Anaglyph 3D.
Tipard Video Converter charakteryzuje się również czytelnym i w pełni funkcjonalnym interfejsem, w którym znajdziemy wbudowany odtwarzacz do podglądu filmów, edytor do edycji materiałów wideo i szereg pozostałych funkcji i narzędzi niezbędnych przy konwersji plików wideo na komputerze. W wyżej wspomnianym edytorze, możemy ustawiać poziom jasności, kontrastu i saturacji, przycinać i dzielić filmy na poszczególne fragmenty, a także łączyć pliki filmowe w jedną całość. Ponadto przy użyciu edytora zmienimy rozdzielczość obrazu oraz dodamy znak wodny.
W programie znajdziemy też utworzone profile przez producenta, za pomocą których przekonwertujemy filmy do dowolnych urządzeń multimedialnych i przenośnych. Oczywiście nie zabrakło w nim dodatkowych opcji, które pozwolą ręcznie ustawić i zdefiniować parametry obrazu wyjściowego. Tipard Video Converter obsługuje takie technologie jak AMD APP i NVIDIA CUDA, które aż 6-krotnie przyśpieszają proces konwersji materiału do wybranego przez użytkownika formatu.

Emurasoft EmEditor Professional 17.1.2 [Multilingual] [ENG] [Patch]

  Dodane: 25-11-2017, 02:44
nanśrednia
EmEditor Professional to edytor tekstu przeznaczony dla systemu Windows. Obsługuje składnie jаvascript, kodowanie Unicode oraz makra VBScript. Program bez problemów radzi sobie z otworzeniem plików o bardzo dużych rozmiarach. Wszystko zależy od posiadanej ilości pamięci operacyjnej RAM.

Edytor tekstu jest w łatwy i czytelny w użyciu. Posiada wiele przydatnych funkcji umożliwiające między innymi drukowanie tekstu, zapisywanie kopii zapasowych, obsługiwanie wtyczek czy automatyczne zawijanie tekstu. EmEditor obsługuje niemal wszystkie popularne formaty: ASP, PHPScript, Python, PHP, Ruby, PerlScript czy nawet HTML.

Tipard DVD Cloner 6.2.26 [Multilingual] [ENG] [Patch]

  Dodane: 25-11-2017, 02:40
nanśrednia
Tipard DVD Cloner to zaawansowany program do kopiowania płyt DVD w stosunku 1 do 1. Aplikacja umożliwia stworzenie kopi nośnika DVD do pliku obrazu lub bezpośrednio nagrywając na nowy nośnik. Główną cechą aplikacji jest możliwość wybrania jednego z 3 trybów kopiowania zaczynając od pełnej kopii płyty po kopię samego materiału wideo i możliwość dostosowania wielu opcji. Program Tipard DVD Cloner obsługuje nośniki DVD-9 oraz DVD-5 w których możliwość eksportu filmu z DVD-9 do DVD 5 bez utraty jakości, nie jest dla programu żadnym problemem.