ArchiCAD 21 Build 5010 [ENG] [Crack]

nanśrednia
 • Opis
 • Dane Techniczne
 • Pobierz
 • ArchiCAD jest rozbudowanym pakietem do projektowania konstrukcji inżynierskich. Za jego pomocą stworzone mogą zostać projekty dwuwymiarowe, trójwymiarowe, aksonometryczne oraz perspektywiczne. Oprogramowanie posiada interfejs podzielony na panele z narzędziami. Nic oczywiście nie stoi na przeszkodzie, by sterowanie odbywało się za pomocą skrótów klawiszowych, co przy zaawansowanym projekcie może znacząco skrócić czas, jaki należy temu poświęcić.

  ArchiCAD wspiera projektowanie BIM, czyli tworzenie modeli obiektów wraz z dokumentacją. Aplikacja pozwala nawet na tworzenie skomplikowanych projektów zawierających np. ściany kurtynowe.

  Zastosowano wiele mechanizmów jak inteligentne łączenie warstw, menadżer bibliotek, czy rozbudowany edytor obiektów. Niezwykle potężnym i wartym uwagi komponentem jest menadżer atrybutów zmieniający właściwości obiektów w tym materiałów, struktur warstwowych, wypełnień czy linii.

  Nie mogło zabraknąć oczywiście podstawowych narzędzi jak ściana, słup, drzwi, belka, strop, okno, schody czy siatka. Do dyspozycji użytkownika oddano również wydajny system renderingu oraz tryb umożliwiający podgląd całej konstrukcji.

  Warto dodać, że funkcjonalność pakietu może zostać rozbudowana za pomocą skryptów i dodatków. ArchiCAD posiada wbudowaną obszerną dokumentację.

  System operacyjny:
  Windows 7/8/8.1/10 (64-bit)
 • Zawartość uploadu: Setup + Crack + Update
  Wersje językowe: English
 • Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!
Drogi użytkowniku, przeglądasz naszą stronę jako Gość.
Zaloguj się lub zarejestruj aby zobaczyć ukryte treści.

Komentarze:

+ Dodaj Komentarz
Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu.